Serwisy internetowe

Projektowanie stron internetowych jest jednym z filarów naszej działalności. Od lat specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych, atrakcyjnych i ergonomicznych witryn. Wykonuje je oddział naszej firmy pod nazwą Internet Arts.

W zależności od potrzeb Klienta wdrażamy serwisy oparte o nasze autorskie systemy zarządzania treścią - Edicra Lite dla prostych serwisów www oraz Edicra Pro dla zaawansowanych portali internetowych.

Etapy realizacji projektu

Projektowanie

Po zamówieniu usługi, w ciągu 2-5 dni roboczych przesyłamy Klientowi wstępne projekty graficzne, z których należy wybrać ten najbardziej odpowiadający wymogom Zamawiającego. Na tym etapie wykonujemy wszelkie poprawki i modyfikacje związane z wyglądem strony.

Gdyby zaproponowane wstępne projekty nie odpowiadały Klientowi wykonujemy kolejny projekt w oparciu o bardziej precyzyjne wytyczne. Staramy się spełnić wszystkie wymogi Klienta, zachowując jednocześnie wysoki poziom ergonomii.

Wdrożenie

Kolejny etap - tzw. wdrażanie, jest najbardziej czasochłonny i w zależności od stopnia złożenia serwisu zajmuje od kilku dni nawet do kilku miesięcy w przypadku złożonych portali.

Wykonujemy serwis internetowy w oparciu o zaakceptowany projekt graficzny. W zależności od zamówienia wdrażamy system zarządzania treścią, animacje flash lub inne zamówione elementy. Serwis jest uzupełniony o przygotowane przez Klienta treści.

Zakończenie prac

Po uzupełnieniu treści serwis jest instalowany na docelowym serwerze. Wykonywane są wówczas ostatnie testy poprawności działania i konsultacje poprawności działania z Zamawiającym.