Edicra Lite

edicra lite to proste w obsłudze narzędzie do edytowania stron internetowych. Przygotowany został z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą w prosty sposób wprowadzać do swoich stron internetowych nowe treści czy zdjęcia.

Przechowuje dane w bazie danych typu SQLite dzięki czemu działa na większości popularnych serwerów www i nie wymaga dodatkowych opłat związanych z wykupieniem bazy danych. Do systemu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi.

Znajomość języków tworzenia stron www nie jest wymagana aby móc korzystać z edicra lite!

Zasada działania

Idea pracy systemu jest prosta: po zalogowaniu się w specjalnym panelu użytkownik widzi swoją stronę w trybie edycji. Obok każdego tekstu pojawia się ikona edycji, a po kliknięciu w nią otwiera się nowe okienko (pop-up), w którym można dowolnie modyfikować zawarty tekst za pomocą intuicyjnego i całkowicie polskojęzycznego edytora HTML. Edytor przypomina wyglądem popularne aplikacje biurowe dlatego praca z nim nie przysparza problemów.

Generowanie podstron

Nasz system potrafi również automatycznie generować podstrony! Oznacza to, że w ramach utworzonego szablonu strony www możliwe jest tworzenie nowych podstron.

Z edicralite już nie trzeba tworzyć kilkunastu osobnych plików html. Wystarczy że zrobisz tylko jeden szablon a system wykona resztę pracy za Ciebie!

Aktualności i galerie

W najnowszej wersji systemu dodaliśmy komponenty do zarządzania aktualnościami oraz galeriami zdjęć. Po dodaniu nowej wiadomości do systemu zostanie ona odpowiednio zaprezentowana w serwisie internetowym.

Starsze wiadomości są przenoszone automatycznie do archiwum. Dzięki edicra lite można również komfortowo zarządzać galeriami zdjęć.