Nasza misja

Prolog

Skoro zaglądnąłeś do tego rozdziału, jesteśmy pewni, że nie jest Ci obojętne kto i na jakim poziomie reprezentuje Cię w społeczności Internetu. Nie jest to łatwa rodzina, ma swoje grymasy i jest błyskawiczna w działaniu. Żadna pomyłka nie ujdzie uwadze wspólnoty. Tutaj decyduje solidność, atrakcyjność oferty, refleks, zdecydowanie i jakość publikowanych witryn.

Konkurencja jest duża, ale chłonność rynku jeszcze większa. Ilość jednostek poruszających się po cyberświecie rośnie wykładniczo. Każdy użytkownik prędzej czy później pociąga za sobą kilku następnych.

To społeczność o niespotykanym uprzednio "przyroście naturalnym", nienasycona, inteligentna, ciekawa wirtualnego świata, pozostająca ciągle w ruchu. Czy jesteś gotów zostać jej obywatelem?

Rozwinięcie

ALTe.pl to elektroniczna twarz jednostki ALT, która jako specjalista w dziedzinie DTP i poligrafii od 1991 roku zajmuje się kompleksową obsługą firm, instytucji oraz osób prywatnych. W roku 1997 podjęliśmy decyzję o wkroczeniu na dodatkowy teren działań, jakim jest Internet.

Jesteśmy nastawionym na bezustanny rozwój organizmem, pragnącym jak najlepiej przystosować się do potrzeb jak najszerszego grona klientów. Znając realia rynkowe staramy się być konkurencyjni zarówno jakościowo jak i cenowo. Koszty korzystania z naszej oferty ustaliliśmy na niskim poziomie, co świadczy o długoterminowych planach działania.

ALTe.pl to nie tylko nowoczesne rozwiązania techniczne, które są jedynie narzędziem. Składamy się przede wszystkim z ludzi, którzy wierzą, że dobre wcale nie musi kosztować dużo, że tanie wcale nie musi być niedopracowane. Jesteśmy gotowi w każdej chwili tworzyć na rzecz Twojej firmy, czy osoby. Kiedy i w jakim zakresie, to zależy tylko od Ciebie.

Epilog

Epilogu nie ma. To dopiero początek opowieści. Możesz być jednym z jej bohaterów...